bargain
add to cart| Model NO. | LEDLP-4S |
| Illuminance | ≥100,000lux00lux0lux |
| Total Irradiance | 420W/M2 |
| Illuminance Depth | 1050mm |
| Transport Package | Carton |
| Origin | China |
| Certification | CE, ISO13485 |
| Color Temperature | 4800±200kusmn;200ksmn;200k |
| Spot Diameter | 120-240mm |
| Trademark | SHINOVA |
| Specification | ISO, CE |
