bargain
add to cart| Model NO. | LEDLP01A |
| Llluminance | 20000lux 0.5m/5000lux 1m. |
| Power Supply Voltage | ~220V/50-60Hz |
| Trademark | SHINOVA |
| Specification | ISO, CE |
| Certification | CE, ISO13485 |
| Color Temperature | 3000k. |
| Lamp Power | 20W |
| Transport Package | Carton |
| Origin | China |
