bargain
add to cart| Model NO. | LEDLP200W |
| Llluminance | ≥50000lux00lux0lux |
| Power Supply Voltage | ~220V/50-60Hz |
| Rated Power of Bulb | 50W |
| Trademark | SHINOVA |
| Specification | ISO, CE |
| Certification | CE, ISO13485 |
| Color Temperature | 4000±200kusmn;200ksmn;200k |
| Rated Voltage of Bulb | 24V |
| Input Power | 75va |
| Transport Package | Carton |
| Origin | China |
