
| Model NO. | THR-CB365 |
| Material | ABS Material |
| Drawers | 1 |
| Trademark | THR |
| Specification | 0.185 CBM |
| Packing Size | 0.133 Cbm |
| Net Weight | 11.5kg |
| Castor | Without Castor |
| Transport Package | Standard Carton Package |
| Origin | Jiangsu China |
| Material | ABS material |
| Packing | 1 PC 0.185 CBM |
| Net weight | 11.5 kg |
| Gross weight | 12.7 kg |
| With drawer, flat drawer With concealed towel-rail on both sides With water glass holder on the flat drawer The drawer can be lockable as your need | |