| Model NO. | THR-YU610 |
| Folded | Folded |
| Certification | CE, ISO13485 |
| Size | L765xw385xh875-1275mm |
| Certificate | Ce, ISO |
| Specification | CE, ISO, TUV |
| Material | Wood |
| Using Ambient | Home |
| Condition | New |
| Color | Wood Grain |
| Trademark | THR |
| Origin | Jiangsu, China |

| Specification | |
| Dimension | L765*W385*H875-1275mm |
| Color | Wood grain |
| Material | Steel and wood |
| Height adjustment | 875-1275mm |
| Weight Capacity | 25kg |
| Packing dimension | 465*130*495mm |
| N. W | 10kg |
| G. W | 11kg |
| Features | |
| ♦ With castors for easily moving moving moving | |
| ♦ Easy to lift and lower, no noise, detachableachableachable | |
| ♦ It can be taken as a dining table, a book table or a PC table. table. table. | |
| ♦ It' s very convenient for patient and caregivers.givers.givers. | |