| Model NO. | MM-25 |
| Applicable Parts | Shoulder & Neck&Backk&Backackk&Back |
| Type | Tapping Massager |
| Vibration Intensity | Change The Vibration Frequency |
| Color | Red |
| Carton Size | 650*495*445mm |
| Voltage | 220V |
| N.W/PCS | 2.75kg |
| N.W/Carton | 31.5kg |
| Trademark | ROCAGO |
| Origin | China |
| Methods | Vibration & Tapping Massageassagessage |
| Brand | Rocago |
| Suitable for | Office Workers |
| Component | Shoulder Massager |
| Size | 430*235*125mm |
| Power | 80W |
| Case/PCS | 10PCS |
| G.W/PCS | 3.15kg |
| G.W/Carton | 32.6kg |
| Specification | CE, Rohs |
| HS Code | 9019101000 |


| Power: | 80 W |
| Voltage: | AC 220 V |
| Net Weight: | 2.75 Kg |
| Gross weight: | 3.15 Kg |
| Box size: | 430*235*125 mm |
| 20'' GP: | 2100 pieces |
