| Model NO. | MM-25 |
| Applicable Parts | Shoulder |
| Type | Tapping Massage |
| Vibration Intensity | Change The Vibration Frequency |
| Application | Neckt Shouldert Legst Buttockst Waistt Tummyt Uppe |
| Feature | Hand-Held |
| Trademark | Rocago |
| Origin | Shenzhen, China |
| Methods | Vibration |
| Brand | Rocago |
| Suitable for | Office Workers |
| Component | Coil |
| Power Type | Battery |
| Material | Upscale Soft PU |
| Specification | CE |
| HS Code | 9019101000 |



| Power: | 80 W |
| Voltage: | AC 220 V |
| Net Weight: | 2.75 Kg |
| Gross weight: | 3.15 Kg |
| Box size: | 430*235*125 mm |
| 20'' GP: | 2100 pieces |