| Model NO. | JHY-IN |
| Material | Stainless Steel, PTFE |
| Ethylene Oxide Sterilization | Ethylene Oxide Sterilization |
| Group | Adult or Children |
| Tube Diameter | 1.8mm, 2.3mm |
| Needle Size | 19g&5mm, 22g&5mm, 23G&5mm, 24G&5mm, 25g&5mmG&5mm, 25g&5mmamp;5mmG&5mm, 25g&5mm |
| Endoscope | Gastroscope, Colonoscope |
| Specification | ISO13485, ISO9001, CE0197, CMDCAS |
| HS Code | 9018909010 |
| Type | Disposable Medical Supplies |
| Certification | CE, ISO13485, Cmdcas |
| Quality Guarantee Period | Two Years |
| Logo Printing | Customized |
| Working Length | 1200mm, 1800mm, 2300mm |
| Endoscope Channel | 2.0mm, 2.8mm |
| Trademark | JIUHONG, OEM, GLOBAL |
| Origin | Changzhou, Jiangsu |