| Model NO. | CX-602 |
| Countertop Material | N/a |
| Style | Modern |
| Water Blocking Plate | With Water Blocking Plate |
| Customized | Customized |
| Delivery | 25 Days After Deposit |
| Trademark | Sorpak |
| Specification | 1200*460*560mm |
| HS Code | 9403609990 |
| Carcase Material | PVC |
| Basin Material | Resin/Ceramics |
| Installation | Wall Mounted |
| Mirror Lamp | Without Mirror Lamp |
| Condition | New |
| Side Cabinet | 300*260*1400mm |
| Transport Package | Cartons |
| Origin | China |

| Description: | PVC furniture with double sink |
| Material: | PVC |
| Basin: | Resin/Ceramics basin |
| Mirror: | 4mm silver mirror |
| Hinges/slides: | Soft close for hinges and slides |
| Finish: | MDF with melamine/painting |
| Option: | Faucet, pop-up drain, p-pipe drainage |
| Size: | Cabinet:1200*460*560mm |
| Basin:1200*460mm | |
| Mirror:1200*600mm |
