
bargain
add to cart| Item No. | CV-05B-JKM |
| Description | Visual SPD |
| Continuous Operating Voltage (Un) | 5V |
| Maximum continuous operating voltage (Uc) | ≤ 10V |
| Maximum Discharge Current (Imax) (8/20us) | 10KA |
| Voltage Protection Level (Uxx) | ≤ 15V |
| Max. Bps (Vs) | 10Mbps |
| Insertion Loss (Ae) | ≤ 0.2dB |
| Response Time (Ta) | 1nS |
| Connection Form | BNC |
| Dimension | 54*25*25mm |
| Operating Temperature | -25- +65 Centidegree |
| Relative Humidity | ( 95% (25-30 Centidegree) |