
bargain
add to cart| Item No. | CV-05RJ45M4 |
| Description | Network SPD |
| Continous Operating Voltage (Un) | 5V |
| Nominal Discharge Current (Imax) (8/20us) | 10KA |
| Maximum Discharge Current (Imax) (8/20us) | 10KA |
| Voltage Protection Level (Uxx) | 8.5V |
| Max. Bps (Vs) | 100Mbps |
| Insertion Loss (Ae) | ≤ 0.3dB |
| Response Time (Ta) | 1nS |
| Connection Form | RJ45 |
| Protect Line | 1, 2, 3, 6 |
| Operating Temperature (c) | -25-+65 Centidegree |
| Relative Humidity | ≤ 95% (25-30 Centidegree) |