
bargain
add to cart| Item No. | CV-180RJ11M2 |
| Description | Audio Signal SPD |
| Continous Operating Voltage (Un) | 180V |
| Nominal Discharge Current (Imax) (8/20us) | 10KA |
| Maximum Discharge Current (Imax) (8/20us) | 10KA |
| Voltage Protection Level (Uxx) | 200V |
| Max. Bps (Vs) | 100Mbps |
| Insertion Loss (Ae) | ≤ 0.3dB |
| Response Time (Ta) | 1nS |
| Connection Form | RJ11 |
| Protect Line | 1 2 3 – - 4 5 6 |
| Operating Temperature (c) | -25-+65 Centidegree |
| Relative Humidity | ≤ 95% (25-30 Centidegree) |