
bargain
add to cart| Operation Properties | |
| Compatible with | All Baseband Signals, including PAL, NTSC, SECAM |
| Transmitting Band | 0-6MHz |
| Interference Rejection | ) 60dB |
| Operating Temperature | -20° C ~70° C |
| Connection Properties | |
| Video Connector | BNC-M; Impedance 75 ohms |
| UTP Cable | One Unshielded Twisted Pair |
| Physical properties | |
| Unit Color | Black |
| Net Weight | 33g |
| Casing Volume (LWH) | 42*20*16mm |
| Material | ABS Engineering Plastic |
| MTBF | ) 50, 000h |
| Humidity (non-condensing) | 0~95% |