3W E27 Base AC 85-260V Worldwide Vottage RGB LED Vocie-activated Rotating Stage Light Magic Ball Lamp for Bulb Party Bar KTV









Description:
100% brand new and high quality
Quantity: 1sets
Just plug and play
Low heat power consumption and high brightness
Memorize and restore the previous settings of color, brightness, and flashing patterns, providing ease of use
Unique LED control, saving over 30% power compared to conventional LED lights
Unique heat dissipating design, saving over 90% power compared to conventional lights
Can function properly under various voltage with over 80% efficiency
Application: Bars, Disco, Night shop, Home decoration, Stage, KTV, Party ect
Easy and Convenient to use
Parameter:
| Voltage | 85-260V |
| Base | E27 |
| Power | 3W |
| Light Color | RGB |
| LED Souce | 1pcs LED |
| Voice-activated | Support |
| Line Frequency | 50~60Hz |
| Lifespan | 8000 hours |
| Dimensions | 150mm * Φ78.5mm |
| Net Weight | 110g |
Package Include:
1 x RGB LED Light (With retailing packing)