US Plug 3W AC 85-260V Worldwide Vottage RGB LED Vocie-activated Rotating Stage Light Magic Ball Lamp for Bulb Party Bar KTV






Description:
100% brand new and high quality
Quantity: 1sets
Just plug and play
Low heat power consumption and high brightness
Memorize and restore the previous settings of color, brightness, and flashing patterns, providing ease of use
Unique LED control, saving over 30% power compared to conventional LED lights
Unique heat dissipating design, saving over 90% power compared to conventional lights
Can function properly under various voltage with over 80% efficiency
Application: Bars, Disco, Night shop, Home decoration, Stage, KTV ect
Plug: US
Easy and Convenient to use
Note: We will free offer the power adapter for your shipping address. Thanks
Parameter:
| Voltage | 85-260V |
| Base | E27 |
| Power | 3W |
| Light Color | RGB |
| LED Souce | 3pcs LED |
| Remote Control | Not Support |
| Voice-activated | Support |
| Line Frequency | 50~60Hz |
| Lifespan | 8000 hours |
| Dimensions | 140mm * Φ70mm |
| Net Weight | 180g |
Package Include:
1 x RGB LED Light (Without retailing packing)