| Item | KM01021 |
| LED Power | 20W |
| LED Drive Model | Build-out constant current driver |
| Lamp Luminous Flux | 330lm |
| Working Temperature | -20°C- 45°C |
| Beam Angle | 30~120° |
| Color Temperature | 2700K-6500K |
| Size | 295*295*10mm |
| Guard Level | IP65 |
| Lifespan | ﹥50000 hours |
| Warranty | 5 years |


