Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A142 |
| Product Size | Height*width:62mm*10mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 10g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 20g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Gold Plated |
Size And Material Describe
Picture stone | Stripe Rose Red Agate |
Stripe Blue Agate | Stripe Purple Agate |
Turquoise | Tiger's Eyes Eye |
Unakite | White Crystal |
Rhodonite | Blue Sand |
Red Jasper | Lapis Lazuli |
Amethyst | Rose Quartz |
Green Aventurine | Black Agate |
Sodalite | Watermelon Red |
Gold Sand | Malachite |
Blue Turquoise | Opal |
Red Agate |





