Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A140 |
| Product Size | Height*width:33mm*21mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 10g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 20g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Rose Quartz | Malachite |
Opal | Gold Sand |
Amethyst | Sodalite |
Blue Sand | Green Aventurine |
Turquoise |





