Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A131 |
| Product Size | Height*width:60mm*33mm |
| Product Stone Material | Smoky Quartz& lemon quartzquartz |
| Product Weight | 20g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 30g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Gold Plated |
Size And Material Describe
Smoky Quartz | lemon quartz |





