Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A138 |
| Product Size | Height*width:35mm*17mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 7g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 17g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Blue Turquoise | Rose Quartz |
Blue Crystal | Tiger's Eyes Eye |
Citrine Crystal | Watermelon Red |
Green Aventurine | Opal |
Rhodonite | Amethyst |
Lapis Lazuli | Dot Stone |
Snowflake | Gold Sand |
Blue Sand | Red Agate |






