Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A267 |
| Product Size | Height*width:35mm*23mm |
| Product Stone Material | Opal&Rose QuartzQuartz |
| Product Weight | 8g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 18g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Silver Plated |
Size And Material Describe
Rose Quartz | Opal |





