Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A127 |
| Product Size | Height*width:505mm*44mm |
| Product Stone Material | Agate |
| Product Weight | 19g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 29g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Gold Plated |
Size And Material Describe
Purple Agate | Yellow Agate |
| Green Agate | Red Agate |





