Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A132 |
| Product Size | Height*width:36mm*13mm |
| Product Stone Material | Amethyst |
| Product Weight | 14g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 24g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Gold Plated |





