Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A055 |
| Product Size | Height*width:45mm*18mm |
| Product Stone Material | Citrine Crystal |
| Product Weight | 15g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 25g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Gold & silversilver |
Size And Material Describe
Gold | silver |





