Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A121 |
| Product Size | Height*width:35mm*29mm |
| Product Stone Material | Crystal |
| Product Weight | 19g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 29g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Silver Plated |
Size And Material Describe
Opal | Rose Quartz |
Green Aventurine | Amethyst |





