Product Details |
Product Name | Necklaces |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A096 |
| Product Size | perimeter:19in/480mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 115g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 125g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Fluorite | Rose Quartz |
Amethyst | Red Agate |
India Agate |





