Product Details |
Product Name | crystal pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A063 |
| Product Size | Height*width:36mm*12mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 11g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 21g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Opal-Dragon | Opal-Phoenix |
Tiger's Eye-Dragonragon | Tiger's Eye-Phoenixoenix |
Gold Sand-Dragon | Gold Sand-Phoenix |
Blue Turquoise-Dragon | Blue Turquoise-Phoenix |
Malachite-Dragon | Malachite-Phoenix |
Red Agate-Dragon | Red Agate-Phoenix |
Green Aventurine-Dragon | Green Aventurine-Phoenix |
Rose Quartz-Dragon | Rose Quartz-Phoenix |
Amethyst-Dragon | Amethyst-Phoenix |
Blue Sand-Dragon | Blue Sand-Phoenix |
Black Agate-Dragon | Black Agate-Phoenix |





