Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A081 |
| Product Size | Height*width:55mm*22mm |
| Product Stone Material | Agate |
| Product Weight | 21g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 31g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Gold Plated |
Size And Material Describe
Yellow agate |
Rose Red Agate |
Blue agate |
Purple agate |
Grey agate |





