Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A045 |
| Product Size | Height*width:50mm*15mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 8g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 18g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver & Gold platedplated |
Size And Material Describe
White Crystal-Gold | White Crystal-Silver |
Opal-Gold | Opal-Silver |
Amethyst-Gold | Amethyst-Silver |
Tiger's Eye-Gold-Gold | Tiger's Eye-Silverilver |
Black Agate-Gold | Black Agate-Silver |
Rose Quartz-Gold | Rose Quartz-Silver |
Green Aventurine-Gold | Green Aventurine-Silver |





