Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A014 |
| Product Size | Height*width:60-90mm*40-60mm |
| Product Stone Material | Agate |
| Product Weight | 10-15g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 20-25g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
![]() | |
Green agate |
![]() | |
Rose red agate |
![]() | |
White agate |
![]() | |
Yellow agate |
![]() | |
Red Agate |





