Product Details |
Product Name | crystal pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A010 |
| Product Size | Height*width:50mm*50mm |
| Product Stone Material | Amethyst & Citrine Crystalrystal |
| Product Weight | 9g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 19g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Citrine Crystal | Amethyst |





