Product Details |
Product Name | Stone crafts |
Brand | None |
| Product Category | Stone crafts |
| Item Model Number | None |
| Product Size | Height*width:13-18mm*13-18mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine Lapis Lazuli Red Aventurine Rose Quartz Red Agate White Crystal Red Jasperp;White Crystal Red JasperJasper |
| Product Weight | 60-85g/lot 8-13g/pcs13g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 80-100g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Green Aventurine | Lapis Lazuli |
Red Aventurine | Rose Quartz |
Red Agate | Red Jasper |
White Crystal |





