Product Details |
Product Name | Stone crafts |
Brand | None |
| Product Category | Stone crafts |
| Item Model Number | None |
| Product Size | Height*width:25mm*20mm |
| Product Stone Material | Rose Quartz White Crystal Red Aventurine Red Jasper Lapis Lazuli Green Aventurine Red Agate Amethystturine Red Agate Amethystsp;Amethyst |
| Product Weight | 40g/lot 10g/pcs10g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 50g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Rose Quartz | Rose Quartz |
Red Aventurine | Red Aventurine |
White Crystal | White Crystal |
Green Aventurine | Green Aventurine |
Red Jasper | Red Jasper |
Lapis Lazuli | Lapis Lazuli |
Aventurine | Aventurine |
Red Agate | Red Agate |





