Product Details |
Product Name | Divination stone |
Brand | None |
| Product Category | Stone crafts |
| Item Model Number | None |
| Product Size | Height*width:25mm*20mm |
| Product Stone Material | Rose Quartz White Crystal Opal Red Agate Black Agate Green Aventurine Red Aventurine Lapis Lazuli Rhodonite Snowflake obsidianLazuli Rhodonite Snowflake obsidiansp;obsidian |
| Product Weight | 40g/lot 9g/pcs;9g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 50g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Rose Quartz | Rose Quartz |
White Crystal | White Crystal |
Opal | Opal |
Red Agate | Red Agate |
Black Agate | Black Agate |
Green Aventurine | Green Aventurine |
Red Aventurine | Red Aventurine |
Picture stone | Picture stone |
Lapis Lazuli | Lapis Lazuli |
Rhodonite | Rhodonite |
Snowflake obsidian | Snowflake obsidian |





