Product Details |
Product Name | Divination Stone |
Brand | None |
| Product Category | Divination Stone |
| Item Model Number | None |
| Product Size | width * height:about13-18mm*about13-18mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Amethyst & Red Agate & Tiger's Eye & Red Jasper & Red Aventurine & White CrystalAventurine & White Crystalystal |
| Product Weight | 220g/lot 9g/pcs;9g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 220g/pcs |
| Product Metal | None |
| Product Metal Color | None |
24 carvings + 1 blank, a total of 25 |
Size And Material Describe
![]() | ![]() |
Green Aventurine | Amethyst |
![]() | ![]() |
Tiger's Eyes Eye | Red Jasper |
![]() | ![]() |
Red Agate | Red Aventurine |
![]() | |
White Crystal |




























