Product Details |
Product Name | star Stone crafts |
Brand | None |
| Product Category | Stone crafts |
| Item Model Number | None |
| Product Size | Height*width:30mm*30mm |
| Product Stone Material | Tiger's Eye & Obsidian & Red Aventurine & Green Aventurine & Rose Quartz & White Crystal & Amethyst & Red Jasperal & Amethyst & Red Jaspered Jasper |
| Product Weight | 10g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 20g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Tiger's Eyes Eye | Obsidian |
Red Aventurine | Green Aventurine |
Rose Quartz | White Crystal |
Amethyst | Red Jasper |







