Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A159 |
| Product Size | Height*width:25mm*12mm |
| Product Stone Material | |
| Product Weight | 8g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 18g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | |
Size And Material Describe
Green Aventurine |
| Tiger's Eyebsp; Tiger's Eye; Tiger's Eye |
| Rose Quartz |





