Product Details |
Product Name | Stone crafts |
Brand | None |
| Product Category | Stone crafts |
| Item Model Number | None |
| Product Size | Height*width:13-18mm*13-18mm |
| Product Stone Material | Rose Quartz & Red Aventurine & Green Aventurine & Red Agate & Amethyst & Lapis Lazuli & Red Jasper & White CrystalRed Jasper & White Crystalystal |
| Product Weight | 32-48/lot 8-12g/pcs12g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 70g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Rose Quartz | Green Aventurine |
Red Aventurine | Red Agate |
Amethyst | Lapis Lazuli |
Red Jasper | White Crystal |





