Product Details |
Product Name | Stone crafts |
Brand | None |
| Product Category | Stone crafts |
| Item Model Number | PZS-A055 |
| Product Size | Height*width:25mm*20mm |
| Product Stone Material | Lapis Lazuli & Red Jasper & Red Agate & Amethyst & Green Aventurine & Red Aventurine & Rose Quartz & White Turquoise & Dot Stonez & White Turquoise & Dot StoneDot Stone & Opal Opal & Unakiteakite &Picture stonestone & Black Agatelack Agate & Rhodoniteonite & |
| Product Weight | 50g/lot 9g/pcs;9g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 70g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Dot Stone | Opal |
Rhodonite | White Turquoise |
Unakite | Snowflake obsidian |
Picture stone | Black Agate |
Dot Stone | Rhodonite |
Black Agate | Unakite |
Opal | Picture stone |
Snowflake obsidian | White Turquoise |
| Rose Quartz | Red Aventurine |
| Amethyst | Green Aventurine |
| Red Agate | Red Jasper |
| Lapis Lazuli |





