Product Details |
Product Name | Tree of life crystal crafts |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | DKZJA3-A001 |
| Product Size | Height*width:30mm*30mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tiger's Eye & Amethyst & Red Agate & Red Jasper & White Crystal & Red AventurineWhite Crystal & Red Aventurineurine |
| Product Weight | 9g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 20g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe

Rose Quartz | Amethyst |
Tiger's Eyes Eye | Green Aventurine |
Red Jasper | Red Aventurine |
White Crystal |





