Product Details |
Product Name | Tree of life crystal Stone |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | None |
| Product Size | Height*width:30mm*30mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Red Jasper & Amethyst & Black Agate & White Crystal & Tiger's Eye &rystal & Tiger's Eye &9;s Eye & |
| Product Weight | 6g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 20g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe

Tiger's Eyes Eye | White Crystal |
Obsidian | Amethyst |
Green Aventurine | Red Jasper |
Rose Quartz |





