Product Details |
Product Name | 7 chakras Stone crafts |
Brand | None |
| Product Category | Stone crafts |
| Item Model Number | DKZJA3-A002 |
| Product Size | Height*width:30mm*30mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Lapis Lazuli & Amethyst & Red Agate & Red Jasper & Red Aventurine & White CrystalAventurine & White Crystalystal |
| Product Weight | 45g/lot 6g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 65g/pcs |
| Product Metal | |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
![]() | |
Lapis Lazuli-Throat chakra |
![]() | |
Green Aventurine-Heart chakra |
![]() | |
Red Jasper-Base chakra |
![]() | |
| Red Agate-Sacral chakra |
![]() | |
Red Aventurine-Solar Plexus chakra |
![]() | |
White Crystal-Brow ChakraChakra |
![]() | |
Amethyst-Crown Chakra |





