Product Details |
Product Name | 7 chakras Stone crafts |
Brand | None |
| Product Category | Stone crafts |
| Item Model Number | DKZJA2-A001 |
| Product Size | Height*width:50mm*50mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Lapis Lazuli & /White Crystal & Amethyst & Red Agate & Red Jasper & Green Aventurineper & Green Aventurineurine |
| Product Weight | 50g/lot 7g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 20g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Red Agate-Sacral chakra | Lapis Lazuli-Throat chakra |
White Crystal-Brow ChakraChakra | Green Aventurine-Heart chakra |
Red Jasper-Base chakra | Amethyst-Crown Chakra |
Red Aventurine-Solar Plexus chakra |





