Product Details |
Product Name | 7 chakras Stone crafts |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | DKZJA4-A001 |
| Product Size | Length * width * height:about 10-18mm*about 10-18mm*about 10-18mm |
| Product Stone Material | Lapis Lazuli/Red Aventurine/Rose Quartz/Tigers Eye |
| Product Weight | 70g/lot 10g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 90g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Lapis Lazuli | Lapis Lazuli |
Lapis Lazuli | Rose Quartz |
Red Aventurine | Tiger's Eyes Eye |
![]() | ![]() |
Lapis Lazuli | Lapis Lazuli |





