Product Details |
Product Name | Natural Crystal Earrings |
Brand | None |
| Product Category | Earbob |
| Item Model Number | ES-A002 |
| Product Size | Width 0.8cm* length 3.5cm |
| Product Stone Material | Black Agate Rose Quartz Gold Sand Lapis Lazuli Red Agate Amethyst Tiger's Eyes Eye Synthetic Blue Turquoise Green Aventurine Transparent Quartz Synthetic Malachite Rhodonite Opal |
| Product Weight | 10g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 15g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
![]() | |
Red Jasper | Rhodonite |
Black Agate | Rose Quartz |
Unakite | Watermelon Red |
Amethyst | Amethyst |
Blue Sand | Lapis Lazuli |
Red Agate | Blue Turquoise |
Tiger's Eyes Eye | Gold Sand |







