Product Details |
Product Name | Natural Crystal Earrings |
Brand | None |
| Product Category | Earbob |
| Item Model Number | ES-A001 |
| Product Size | 10mm×20mm |
| Product Stone Material | Green AventurineRose Quartz Lapis Lazuli Amethyst Tiger's Eyes Eye |
| Product Weight | 7g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 15g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
![]() | ![]() |
Red Jasper | Amethyst |
![]() | ![]() |
Lapis Lazuli | Tiger's Eyes Eye |
![]() | ![]() |
Rose Quartz | Tiger's Eyes Eye |





