Product Details |
Product Name | Natural crystal pendant |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A251 |
| Product Size | Diameter 5cm |
| Product Stone Material | Multiple material |
| Product Weight | 15g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 23g/pcs |
| Product Metal | crystal |
| Product Metal Color | Colorful |
Size And Material Describe




