Product Name | Pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A265 |
| Product Size | Height*width:66mm*22mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet &d Agate & Garnet &net & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal& Aquamerine ,etcuamerine ,etc |
| Product Weight | 19g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 29g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Green Aventurine | Rose Quartz |
Lapis Lazuli | Tiger's Eyes Eye |
Unakite | Blue Turquoise |
Opal |





