Product Details |
Product Name | Pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A300 |
| Product Size | Height*width:25mm*20mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 18g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 28g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Gold Plated & Silver PlatedPlated |
Size And Material Describe
Smoky Quartz-Gold Plated | Smoky Quartz-Silver Plated |
Turquoise-Gold Plated | Turquoise-Silver Plated |
Fluorite-Gold Plated |





