Product Details |
Product Name | Tree of life crystal Pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A263 |
| Product Size | Height*width:30mm*30mm |
| Product Stone Material | Amethyst Geode Druzy |
| Product Weight | 20g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 30g/pcs |
| Product Metal | |
| Product Metal Color | |
Size And Material Describe
Amethyst Geode Druzy #1 | Amethyst Geode Druzy #2 |





